1 GECE 2 GÜN SELANİK KAVALA TURU

Detaylar

Selanik Kavala’nın eşsiz tarihi dokusu ve doğal güzelliği ile gezmeye doyamayacaksınız.

TUR PROGRAMI

1.GÜN

Belirlenen yerde buluşma ve hareket.

 

Tekirdağ – Keşan üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’A giriş.

2.GÜN

Sabah saatlerinde SELANİK’e varış ve Sabah Kahvaltısı.Ardından

 

Şadırvan, Vardar, Makedonia, Şadırvan,12 Havariler Kilisesi, Makedonia & Trakya & Bakanlık Binası – Aristoteoles Üniversite Kampüsü, İdadi,RODANDA, Ag. George Kilisesi, HELEXPO İnternational Fuar alanı, Döner Kule,19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof Limanı,Beyaz Kule & Bizans müzesi

 

(ÖĞLE YEMEĞİ)

 

Mekadonia Tiyatro Binası, Melina Mercury Kültür Merkezi, Kütüphane, Kamara, Bedesten, “Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos” Kiliseleri

 

Hamza Bey Camii, “B.İskender – E. Venezelos – P. Konstantin” Heykelleri, Aristoteles, Elefterios” Meydanları “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır, Langada, Nikis (Vas. Konstantin) ” caddeleri gezisi, ardından Kavala’ya hareket.

 

KAVALA’ya varıyoruz. KAVALA ŞEHİR GEZİSİ (Panagıa – Su kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Eski&Yeni Şehir –

 

KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA (İmarethane – Ev&Heykeli) – Ag. Nicholas&Teodoro Kimissi kilisesi – Deniz feneri) Er.Stavrou – El. Venizelos caddeleri “Elefterios – Karaoli – Nikotsara 28 Ekim” meydanları gezilerinin ardından,Kavala’daki otelemize hareket ve otele yerleşme.

3.GÜN

Otelde Sabah kahvaltısını aldıktan sonra Drama’ya hareket ve ardından panaromik Drama şehir gezisi sonra İskeçe’ ye hareket.

 

İskeçe’yi geziyoruz. ÖĞLE YEMEĞİ’nin ardından saat 13:00 de hareket

 

GÜMÜLCİNE (KOMOTİNİ).Türklerin en çok yaşadığı yerlerden biri olan Komotini de “Gençlerbirliği Kahvesini,Çukur Kahveyi” gezip ardından kahvelerimizi yudumluyoruz.

 

Ardından ve eski yoldan türk köylerini geze geze Dedeağaç’a hareket.Dedeağaç’ta şehir turu ve alışverişten sonra artık turumuzun sonuna geliyor ve KİPİ (YUNANİSTAN) ve İPSALA (TÜRK) Kapılarında pasaport işlemleri ve free shoplarda alışverişin ardından Çanakkale’ye hareket ediyoruz.

Telefon ile Rezervasyon

+90 286 214 25 40

BİLGİ İÇİN ARAYIN

Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks Otobüs ile Seyahat EVET
  • 5* Otelde O.K Konaklama EVET
  • Sabah Kahvaltısı EVET
  • REHBERLİK HİZMETİ EVET

BUNLAR DA ILGINIZI ÇEKEBILIR

GÜNÜBİRLİK ŞEHİTLİKLER TURU

2 GECE 3 GÜN KAPADOKYA TURU

1 GECE 2 GÜN ANKARA TURU

2 GECE 3 GÜN BULGARİSTAN TURU

Bize Ulaşın

  •   Kemalpaşa Mah.Tekke Sok No : 36/3  Çanakkale /Merkez

  •    Telefon: 0286 214 25 40

  •    Mail: [email protected]

Hızlı İrtibat

© Copyright 2018 northwesttour.com